Mnoho lékařů po celém světě svědčí o existenci efektivní "early treatment" (brzské léčby), přičemž většina lidí (včetně rizikových pacientů) nemuselo vůbec skončit v nemocnicích ve vážném stavu, natož zemřít.

Italští lékaři o "neléčení" - mohlo zemřít o 50 00 lidí méně..

Dr. Nass o tom, jak vědci WHO schválně zdiskreditovali funkční a bezpečnou léčbu předávkováním 1600 lidí.

Dr. Mc Cullough svědčí v US senátu o cenzuře efektivní léčby

Dr. Peter McCullough je internista, kardiolog, epidemiolog, v akademické lékařské praxi v Dallasu, Texas, USA. Je držitelem certifikace ABIM v interním lékařství a kardiovaskulárních chorobách. Zvládá běžná infekční onemocnění i kardiovaskulární komplikace jak virové infekce, tak zranění vzniklá po očkování COVID-19.

Od vypuknutí pandemie je Dr. McCullough lídrem v lékařské reakci na katastrofu COVID-19 a publikoval "Patofyziologický základ a zdůvodnění pro časnou ambulantní léčbu infekce SARS-CoV-2 (COVID-19)". první syntéza sekvenované vícelékové léčby ambulantních pacientů infikovaných SARS-CoV-2 v American Journal of Medicine a následně aktualizována v Reviews in Cardiovascular Medicine.

Má 51 recenzovaných publikací o infekci a obsáhle komentoval lékařskou reakci na krizi COVID-19 v TheHill a na FOX NEWS Channel.

Dne 19. listopadu 2020 svědčil Dr. McCullough ve Výboru amerického Senátu pro vnitřní bezpečnost a vládní záležitosti a po celý rok 2021 ve Výboru pro zdraví a sociální služby v Texasu, Valném shromáždění Colorada, Senátu New Hampshire a Senátu Jižní Karolíny o mnoha aspektech reakce na pandemii. Dr. McCullough má za sebou 18 měsíců oddaného akademického a klinického úsilí v boji proti viru SARS-CoV-2 a přitom zkontroloval tisíce zpráv, zúčastnil se vědeckých kongresů, skupinových diskusí, tiskových zpráv a byl považován za světoví odborníci na COVID-19.

Česká zdravotní sestra z FN Vinohrady se rozhodla promluvit, jak se podporuje obraz hrozivé nemoci a proč jsou přehlcené nemocnice

Světoznámý lékař, vynálezce mRNA technologie Dr. Melone o masivní cenzuře a nátlaku

Myslíte si, že by byl zájem o vakcíny, a vlády by mohli obhájit tak radikální zásahy do fundamentálních lidských práv a svobod, pokud by existovala levná, bezpečná, a účinná léčba?