Dr. Ryan Cole - Spike protein je toxin

Spike protein je to, co vaše tělo začne samo vytvářet po injekčním dodání umělé RNa do vaší paže. Nikdo nemůže přesně vědět, jak dlouho jej budou vaše buňky vytvářet, a dle nejnovějších objevů nezůstává pouze v ramenním svalu, ale dostává se krví po těle, a ukádá se v orgánech.

Dr. Brydle PhD. univerzitní profesor, vakcinolog: toxický spike protein cestuje po těle a poškozuje orgány

Kliknutí na obrázek vás přesměruje na originální článek

"Salk Institute ztělesňuje poslání Jonase Salka odvážit se proměnit sny ve skutečnost. Její mezinárodně uznávaní a cenami ověnčení vědci zkoumají samotné základy života a hledají nové poznatky v neurovědách, genetice, imunologii, biologii rostlin a dalších. Institut je nezávislá nezisková organizace a architektonický mezník: malý výběrem, intimní od přírody a nebojácný tváří v tvář jakékoli výzvě."

29 934 úmrtí, 2 804 900 zranění po "vakcínách" C19 v evropské databázi nežádoucích účinků. (existuje celá řada dokumentů a mnohdy tajně pořízených vidonahrávek, které poukazují na extrémní podhlášenost systému.

Dá se předpokládat, že reálná čísla jsou mnohem vyšší.

3.11. byl na portálu idnes publikován obsáhlejší článek shrnující komplexněji problematiku nejen současných tzv. vakcín. 6.12 byl stažen kompletně celý blog autora. Naštěstí jsme jej dohledali, bohužel však jen na konspiračně laděném webu "pravyprostor.cz".

Počty COVID zemřelých před a po zahájení vakcinace

přeložili jsme pro vás vyčerpávající studii o mRNA vakcínách a nabízíme ji volně ke stažení a distribuci.

Výzkum krve českými lékaři a oborníky (JIŽ BRZY)