Dr. Mc Cullough - renomovaný, světoznámý lékař k vakcíně C19 a plodnosti

Dr. Peter McCullough je internista, kardiolog, epidemiolog, v akademické lékařské praxi v Dallasu, Texas, USA. Je držitelem certifikace ABIM v interním lékařství a kardiovaskulárních chorobách. Zvládá běžná infekční onemocnění i kardiovaskulární komplikace jak virové infekce, tak zranění vzniklá po očkování COVID-19.

Od vypuknutí pandemie je Dr. McCullough lídrem v lékařské reakci na katastrofu COVID-19 a publikoval "Patofyziologický základ a zdůvodnění pro časnou ambulantní léčbu infekce SARS-CoV-2 (COVID-19)". první syntéza sekvenované vícelékové léčby ambulantních pacientů infikovaných SARS-CoV-2 v American Journal of Medicine a následně aktualizována v Reviews in Cardiovascular Medicine.

Má 51 recenzovaných publikací o infekci a obsáhle komentoval lékařskou reakci na krizi COVID-19 v TheHill a na FOX NEWS Channel.

Dne 19. listopadu 2020 svědčil Dr. McCullough ve Výboru amerického Senátu pro vnitřní bezpečnost a vládní záležitosti a po celý rok 2021 ve Výboru pro zdraví a sociální služby v Texasu, Valném shromáždění Colorada, Senátu New Hampshire a Senátu Jižní Karolíny o mnoha aspektech reakce na pandemii. Dr. McCullough má za sebou 18 měsíců oddaného akademického a klinického úsilí v boji proti viru SARS-CoV-2 a přitom zkontroloval tisíce zpráv, zúčastnil se vědeckých kongresů, skupinových diskusí, tiskových zpráv a byl považován za světoví odborníci na COVID-19.

Ve Waterloo v Ontariu bylo hlášeno 86 případů za šest měsíců, ve srovnání s obvykle pěti až šesti za rok, říká lékař Daniel Nagase.

V Kanadě narůstá počet mrtvých porodů u plně očkovaných žen. Například ve Waterloo v Ontariu bylo hlášeno 86 případů za šest měsíců ve srovnání s obvykle pěti až šesti za rok, říká lékař Daniel Nagase. "To je velmi neobvyklé."